Samsung Electronics

Украина
www.samsung.com
Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Розничная торговля

Электроника, приборостроение, бытовая техника, компьютеры и оргтехника

Награды

Samsung Electronics

«Samsung Electronics»  — південнокорейська корпорація, компанія-виробник електроніки зі штаб-квартирою в Сеулі, світовий лідер в сфері виробництва напівпровідників, телекомунікаційного та цифрового медіаобладнання, а також у сфері технологій цифрової конвергенції.

Штат Samsung Electronics нараховує близько 190,5 тис. співробітників, які працюють у 206 офісах у 68 країнах світу. Samsung Electronics входить в число 20 найбільших брендів на світовому ринку. 


Компанія була заснована в 1938 році в Південній Кореї і пройшла шлях від маленької експортної фірми в корейському місті Таегу до провідного світового розробника технологій і виробника цифрових пристроїв.


Не всі знають про те, що Samsung в світі це не тільки виробник електроніки.

До складу Samsung входять компанії, які встановлюють нові стандарти в цілому ряді галузей - від виробництва електроніки до надання фінансових послуг, від виробництва хімічних препаратів до торгівлі та сервісного обслуговування. Усіх їх об'єднує прагнення створювати інноваційну, високоякісну продукцію, на яку щодня покладаються мільйони людей і компаній в усьому світі.

Частиною нового бачення перспектив розвитку компанії Samsung є реалізація двох цілей: збільшення до 2020 р. прибутку до 400 млрд. дол США і включення компанії до п'ятірки провідних світових брендів. Для досягнення цих цілей Samsung розробила три стратегічні підходи в області менеджменту: «Креативність», «Партнерство» та «Талант».

Samsung з ентузіазмом дивиться в майбутнє. Розвиваючи і удосконалюючи наші колишні досягнення, ми будемо освоювати такі нові галузі діяльності, як здоров'я, медицина і біотехнологія.Глобальна програма з працевлаштування випускників вищих навчальних закладів «Samsung Fresh Graduate Recruitment»


Samsung Fresh Graduate Recruitment – це глобальна ініціатива Samsung Electronics, яка спрямована на пошук, відбір і подальше працевлаштування талановитих і перспективних випускників вищих навчальних закладів у представництвах компанії по всьому світу.


http://www.youtube.com/watch?v=6DctpoLAEBY

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.